Blog

Plisy okienne

Posted on 13 kwietnia 202113 kwietnia 2021   Leave a comment on Plisy okienne

Materiał w plisach jest ułożony w kształcie harmonijki. Dodatkowo plisy Pruszków montowane są do listewek przyszybowych okna dlatego idealnie przylegają do szyby nawet podczas uchylonego okna. Przede wszystkim precyzyjny pomiar zapewnia doskonałe zakrycie całej powierzchni szyby. Nasz przedstawiciel dokonuje profesjonalnego pomiaru jak i również dopasowuje odpowiedni rozmiar plisy. A co więcej – wszystko to jest całkowicie za darmo.

5 powodów, dla których warto zainwestować w żaluzje drewniane

Posted on 26 marca 202126 marca 2021   Leave a comment on 5 powodów, dla których warto zainwestować w żaluzje drewniane

5 powodów, dla których warto zainwestować w żaluzje drewniane 1. Wysokiej jakości naturalne materiały Drewno ma doskonałe właściwości – jest odporne na zmiany temperatury i ma długą żywotność. Świetnie sprawdza się we wnętrzach zamieszkiwanych przez alergików, a dzięki walorom użytkowym jest wymarzonym materiałem do przesłaniania okien. Żaluzje drewniane produkowane są z wysokiej jakości wyselekcjonowanych materiałów. Proste, czasami bardzo długie lamele, wycinane są z jednego kawałka drewna. Następnie wykańcza się je za pomocą specjalnego lakieru, który podkreśla unikaną strukturę organicznego surowca. … Continue reading “5 powodów, dla których warto zainwestować w żaluzje drewniane”

Posted on 25 marca 2021   Leave a comment on

Pięć powodów, dla których warto zamontować rolety plisowane w oknach Żaluzje i rolety to wcale nie jedyne opcje na przesłonięcie okien. Jest jeszcze trzecia możliwość – rolety plisowane, zwane też po prostu plisami. Prezentują się ciekawie, a do tego są bardzo funkcjonalne. Poznajcie pięć powodów, dla których warto je zamontować w oknach. Plisy to najmłodsze rozwiązanie do przesłaniania okien. Choć pełna nazwa brzmi rolety plisowane, to z klasycznymi roletami mają niewiele wspólnego. Tutaj plisowany materiał podczas zwijania składa się w … Continue reading “”

Żaluzje powracają w wielkim stylu!

Posted on 22 lutego 202122 lutego 2021Tags , , ,   Leave a comment on Żaluzje powracają w wielkim stylu!

Żaluzje wydawałoby się ,że kojarzą nam się z przeszłością. Jest to błędne skojarzenie, ponieważ teraz powracają i to w wielkim stylu. Podpowiemy na co warto zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze. •Rodzaje żaluzji Żaluzje różnią się materiałem wykonania lamel. Powszechnie znane są żaluzje aluminiowe, lecz mają one coraz większą konkurencję ze strony żaluzji drewnianych, które przedstawiają się bardziej elegancko i klasycznie. Do tego dochodzą plisy okienne, są one w przedziale między żaluzjami a roletami. Inaczej zwane- verticale. Najczęściej stosowane w … Continue reading “Żaluzje powracają w wielkim stylu!”

O nas

Posted on 29 stycznia 202118 lutego 2021   Leave a comment on O nas

Nasze pierwsze rolety zostały zamontowane w 2001 roku i działają do dnia dzisiejszego, co świadczy o ich wyjątkowej trwałości, nie zapominamy także o najnowszych wzorach, które stale są aktualizowane. Oferujemy ogromny wybór materiałów, najwyższej jakości podzespoły oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obszar naszego działania: Warszawa, Pruszków, Piastów, Łomianki, Błonie, Grodzisk Maz. oraz cała aglomeracja warszawska. Bezpłatny pomiar, wycena, gwarancja 2 lata. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a my bez żadnych opłat we wskazanym miejscu dojedziemy aby przedstawić … Continue reading “O nas”

O firmie

Posted on 27 stycznia 202129 stycznia 2021   Leave a comment on O firmie

Nasze pierwsze rolety zostały zamontowane w 2001 roku i działają do dnia dzisiejszego, co świadczy o ich wyjątkowej trwałości, nie zapominamy także o najnowszych wzorach, które stale są aktualizowane. Jesteśmy firmą która od lat doskonalała swoje umiejętności aby  zadowalać naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości rolety,plisy,żaluzje,moskitiery. Produkowane są wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów, a ich design i niskie ceny sprawią,że dodadzą one blasku każdemu wnętrzu. Oferujemy ogromny wybór materiałów, najwyższej jakości podzespoły oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. … Continue reading “O firmie”