Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe wykonane są z bardzo grubego profilu aluminiowego oraz zaczepów przykręconych do ramy okiennej, posiadają także klamkę oraz samozamykacz. Dodatkowo mogą na życzenie klienta posiadać poprzeczkę dzielącą moskitierę np. na wysokości bioder. Dostępne kolory : biały, brązowy, antracyt, silver oraz drewnopodobne.

Dzięki uniwersalnym elementom montażowym oraz lekkiej aluminiowej konstrukcji naszą moskitierę zamontujesz jak i również zdemontujesz w łatwy i szybki sposób. Wysoka jakość elementów sprawia, że moskitiera innymi słowy siatka na okno jest odporna na warunki atmosferyczne. Idealnie wkomponowuje się w otoczenie, stanowiąc zwyczajny element elewacji. Dodatkowo dzięki naszym moskitierom na okno mamy zapewnioną swobodną cyrkulacje powietrza przez co możemy spędzać upalne dni przy otwartych oknach, bez obawy przedostania się insektów do mieszkania. W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Siatka na okno moskitiera zatrzyma większość z nich, oszczędzając Państwu dodatkowego sprzątania w pomieszczeniach.

ZAMÓW TERAZ. NIE CZEKAJ I ZADZWOŃ
tel: 530-076-440Drugim rodzajem moskitier oferowanych przez naszą firmę są
moskitiery przesuwne.

Zabezpiecz drzwi tarasowe – moskitiera przesuwna to skuteczne rozwiązanie aby insekty nie przedostały się do twojego domu.

moskitiera przesuwna warszawa

Moskitiera przesuwna to doskonały produkt do zabezpieczenia naszego domu przed owadami.
Dzięki przesuwanemu systemowi moskitiery możliwe jest wykonanie bardzo dużych wymiarów jej skrzydła, nie rezygnując z jakości i funkcjonalności. Moskitiera suwana nadal będzie szczelna i stabilna podczas użytkowania.
Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery przesuwnej  to 2000 x 2500 mm.

Działamy na terenie całej Warszawy ( m.in. Ursus, Włochy, Bemowo, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany) i okolic ( Piastów, Pruszków, Reguły, Komorów, Nadarzyn, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno) oraz inne miejscowości.