Rolety dachowe

Rolety na okna dachowe

Pozwalają łatwo i skutecznie regulować natężenie promieni słonecznych, chronią w ten sposób domowników przed zbyt wysoką temperaturą i dyskomfortem.
Zimą dodatkowo izolują i zabezpieczają pomieszczenie przed wychłodzeniem.
Posiada niezawodny samohamujący mechanizm, który pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości.

rolety dachowe pruszków kadmok producent

Nasze rolety dachowe można kupić na wymiar. Wystarczy poinformować nas, jakie rolety na okna Cię interesują, a my zajmiemy się resztą! Wierzymy, że rolety wysokiej jakości spełnią Twoje oczekiwania.
Wybierz rolety na okna dachowe od producenta!

Okna dachowe wpuszczają na Twoje poddasze słońce i rozświetlają wnętrze, aby móc kontrolować ilość wpadającego światła należy zaopatrzyć się w rolety do okien dachowych, które zapewnią uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza.

rolety-dachowe-warszawa

Konstrukcja różni się od tej znanej nam z tradycyjnych rolet, opiera się bowiem na dwóch bocznych prowadnicach, dzięki którym materiał porusza się w górę i w dół, jednocześnie ściśle przylegając do szyby.

W naszej ofercie znajdziesz rolety dachowe na wymiar, które z pewnością trafią w Twój gust!
Wybierając nasze rolety , stawiasz na wysoką jakość w rozsądnej cenie! Kup rolety do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni, jadalni i wiele więcej! Jakie rolety na okna wybrać? Przede wszystkim takie, które spełnią Twoje oczekiwania! Czekają na Ciebie rozmaite rolety dachowe.

Jeśli chodzi o rolety dachowe, cennik z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.
Staramy się, aby nasze produkty wyróżniały się wysoką jakością i atrakcyjną ceną.
roleta dachowa

Posiadają aluminiową kasetę (zlicowaną) tworzącą z oknem jedną powierzchnię w kolorze Anoda, Beżowy, Biały. W naszej ofercie posiadamy kilkaset wzorów materiałów do rolet dachowych.
Prowadnice w kształcie litery C zapewniają pewne trzymanie się materiału na wysokości szyby.

Sterowanie roletą odbywa się za pomocą ukrytej pod kasetą sprężynie, dodatkowo na dole materiału znajduje się bardzo wygodna listwa , która zapewnia doskonały komfort podczas przesuwania rolety.
Nasze rolety dachowe to produkt wysokiej jakości, wykonujemy rolety nawet do 1 metra szerokości i 1,5 długości. Bogata paleta materiałowa i atrakcyjna cena od 399 zł. za szt.(materiał zaciemniający), to doskonały powód do zakupu.
Oryginalne rolety do okien Velux, Roto, Fakro we wszystkich wymiarach.
Nasze rolety dachowe montujemy w Warszawie, Pruszkowie, Piastowie, Ursusie i okolicach w korzystnej cenie.

Bezpłatna wycena, producent Kadmok.


Kontakt
530-076-440
kontakt.kadmok@interia.pl

Warszawa, Pruszków, Piastów i okolice.

Rolety są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, przy większych zabrudzeniach wystarczy woda z mydłem albo płynem do mycia naczyń oraz miękka szmatka, aby roleta dachowa była odpowiednio zadbana.

Sprawdź – Dlaczego warto wybierać żaluzje plisowane?
Co sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na ich wybór?