Moskitiery

Moskitiery ramkowe

Wykonane w systemie ramkowym to najbardziej popularny sposób na ochronę przed owadami.
Moskitiera mocowana jest do ramy okna, dlatego nie przeszkadza podczas otwierania i zamykania.
Moskitiery Warszawa i okolice od 2001 roku.

moskitiera na okno cena

Oferujemy moskitiery z siatką antyinsektową ( bardzo drobne oczka), która skutecznie ochroni wnętrza przed komarami, muszkami, muchami itd.
Moskitiery wykonane są z aluminiowej ramki ( kilka kolorów), jak i również siatki wykonanej z włókna szklanego odpornego na działanie czynników zewnętrznych ( szara i czarna). Mocowane są za pomocą zaczepów o odpowiedniej grubości dopasowując się do konkretnego okna, dzięki którym można je samodzielnie zdejmować lub zakładać na oknach. Moskitiery Warszawa w najlepszej cenie.

Nasze moskitiery na wymiar to ponadto sposób na oszczędność. Raz zamontowana zasłona skutecznie chroni przed wtargnięciem insektów, a jej wytrzymałość pozwala na wieloletnie użytkowanie. Nie niszczy się i nie zużywa. To jednorazowa inwestycja.

Masz pytania lub chcesz zamówić usługę?
Skontaktuj się z nami telefonicznie tel: 530 076 440 lub drogą mailową: kontakt.kadmok@interia.pl

moskitiery kadmok pruszków

Moskitiery drzwiowe

Drugim rodzajem moskitier oferowanych przez naszą firmę są moskitiery drzwiowe. Wykonane z bardzo grubego profilu aluminiowego oraz zaczepów przykręconych do ramy okiennej, posiadają także klamkę oraz samozamykacz. Dodatkowo mogą na życzenie klienta posiadać poprzeczkę dzielącą moskitierę np. na wysokości bioder. Dostępne kolory : biały, brązowy, antracyt, silver oraz drewnopodobne.

moskitiera ona okno

ZAMÓW TERAZ. NIE CZEKAJ I ZADZWOŃ
tel: 530-076-440

 

Dzięki uniwersalnym elementom montażowym oraz lekkiej aluminiowej konstrukcji naszą moskitierę zamontujesz jak i również zdemontujesz w łatwy i szybki sposób. Wysoka jakość elementów sprawia, że moskitiera innymi słowy siatka na okno jest odporna na warunki atmosferyczne. Idealnie wkomponowuje się w otoczenie, stanowiąc zwyczajny element elewacji. Dodatkowo dzięki naszym moskitierom na okno mamy zapewnioną swobodną cyrkulacje powietrza przez co możemy spędzać upalne dni przy otwartych oknach, bez obawy przedostania się insektów do mieszkania. W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Siatka na okno moskitiera zatrzyma większość z nich, oszczędzając Państwu dodatkowego sprzątania w pomieszczeniach.

Zapraszamy również na nasz fanpage na facebooku!