Rolety materiałowe w kasecie

Rolety materiałowe w kasecie Warszawa i okolice.

To najbardziej popularny sposób na ochronę przed światłem słonecznym.
Oferujemy Państwu szeroką gamę kolorów i wzorów tkanin.
Nasze rolety to produkty najwyższej jakości, które służą naszym klientom przez wiele lat.

PROMOCJA DO KOŃCA LISTOPADA – MONTAŻ GRATIS, TYLKO U NAS.
SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ. 

Rolety materiałowe wewnętrzne to najchętniej wybierany rodzaj rolet wewnętrznych, cieszący się niesłabnącym powodzeniem od wielu lat. Stosujemy w nich gładkie i przyjazne materiały, które posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa dopuszczające do użytku także w miejscach użyteczności publicznej takich jak szkoły czy szpitale. W roletach tego typu jako materiał stosowany jest impregnowany poliester. Materiały mogą być o zaskakujących wzorach lub całkowicie jednokolorowe, można je łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką.

Masz pytania lub chcesz zamówić usługę?
Skontaktuj się z nami telefonicznie tel: 530 076 440 lub drogą mailową: kontakt.kadmok@interia.pl

W naszej ofercie posiadamy kilkaset wzorów materiałów, każdy z łatwością dopasuje idealny kolor dla siebie. Tkanina rolety może być transparentna, półprzezroczysta lub całkowicie zaciemniająca. Kolor kasety i prowadnic również wykonujemy w wielu kolorach ( biały, dąb złoty, sosna, beż, siwy, szary, anoda, brąz, ciemny brąz). Rolety materiałowe w kasecie wykonujemy na dowolny wymiar.

Posiadają kasetę u góry oraz przyklejane do boków okna listewki prowadzące roletę likwidując wszelkie prześwity. Dzięki takiemu rozwiązaniu materiał rolet wewnętrznych jest idealnie dopasowany do okna, ten typ rolety doskonale przylega do okna niezależnie od położenia ( uchylone, otwarte).

roleta materiałowa w kasecie Warszawa Ursus

Rolety materiałowe na wymiar są osłonami bardzo uniwersalnymi dlatego dzięki temu od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Co więcej na ich popularność składa się wysoka estetyka oraz skuteczność w chronieniu pomieszczeń przed promieniami słonecznymi.
Mogą być umieszczanie w świetle okna, na ścianie lub suficie, o sposobie montażu może zadecydować jej rodzaj: bez kasety, w pół kasecie lub w mikro kasecie.
W każdym modelu do zwijania i rozwijania materiału służy elegancki mechanizm łańcuszkowy.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty z plisami okiennymi

roleta materiałowa w kasecie kadmok warszawa

Rolety materiałowe w kasecie cała aglomeracja Warszawska i okolice – bezpłatna wycena.

ZADZWOŃ I ZAMÓW: 530-076-440

Kontakt

W roletach tego typu do wyboru są grupy materiałów o różnym stopniu przepuszczalności światła. Zaczynając od transparentnych po całkowicie zaciemniające, dodatkowo mamy tu do dyspozycji bardzo rozbudowaną paletę barw.
Przede wszystkim te dwa elementy przekładają się na ich wysoką funkcjonalność.
Nasze rolety materiałowe w kasecie montujemy w Warszawie, Pruszkowie, Piastowie, Ursusie i okolicach w korzystnej cenie.

 

Rolety dachowe- sprawdź
Rolety dzień-noc- sprawdź