Rolety dzień-noc


Rolety dzień-noc Warszawa

Znane także jako rolety duo lub rolety zebra dostępne w firmie Kadmok to najnowsze rozwiązanie i najchętniej wybierane rolety materiałowe. Bardzo nowoczesne rolety, dlatego w jednym materiale zastępują firanki i zasłony.

Materiał, który pozwala na operowanie ilością światła przenikającego do pomieszczeń bez konieczności podnoszenia rolety. Co więcej dzięki bogatej kolekcji tkanin oraz wielobarwnej kolorystyce materiałów pozwala nam dobrać roletę do wystroju wnętrza.

Dlaczego warto kupować rolety u nas?
•Wykonujemy rolety na indywidualny wymiar do każdego okna
•Gwarancja pełnej kontroli i niezawodności rolet
•Stosujemy oryginalne podzespoły i udzielamy gwarancji
•Nasze rolety działają już od ponad 20 lat

Producent rolet dzień noc Warszawa.
Gwarantujemy najwyższą jakość jak i również atrakcyjne ceny.

 w promocji montaż GRATIS. 
Wycena oraz informacje:
530-076-440

KUP TERAZ- NIE CZEKAJ
i ciesz się nowym wyglądem swoich okien!

Rolety dzień/noc duo


ROLETY DZIEŃ-NOC FANTAZJA ALU PCV

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANY! Bardzo estetyczne mocowanie do listewki przyszybowej okna. Możliwość wykonania naprawdę dużych rozmiarów nawet ponad 2 m. Kaseta Aluminiowa lub z PCV. Prowadnice boczne wykonane z Pcv /Aluminium, przyklejane do listwy. Kilka kolorów do wyboru w tym drewnopodobne. Idealnie pasuje do każdego rodzaju jak i również koloru okna. Przysłania maksymalną ilość światła dzięki prowadnicom przyklejanym na ramę okna.


ROLETY DZIEŃ-NOC UNI BESTA ALU

Montaż kasety do listewki przy szybowej okna. Elegancki, masywny wzór kasety wykonanej z Aluminium, prowadnice przyklejane wykonane z Aluminium. Bardzo praktyczne zwłaszcza do większych rolet.

rolety dzien noc kadmok pruszków

Najbardziej rozpoznawany system w roletach kasetowych. Są one montowane na wkręty do listwy przy szybowej. Zestaw w komplecie posiada prowadnice przyklejane do listwy przy szybowej i w maksymalnym możliwym stopniu eliminuje przenikanie światła i zapewnia swobodne poruszanie się materiału nawet przy uchylonym oknie.

 

ROLETY DZIEŃ-NOC UNI BESTA PRZESTRZENNA ALU / PCV

rolety zaciemniające Pruszków

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNY! Najlepszy system nie przesłaniający światła szyby. Kaseta wykonana z Aluminium przyklejana powyżej górnej części szyby. Montaż bezinwazyjny , kaseta odczepiana (odklejana), także prowadnice, które wykonane są w kształcie litery C (przestrzenne) z Aluminium.

Rolety te są modyfikacją systemu rolet UNI BESTA, przede wszystkim oba te modele mają tą samą kasetkę i ten sam system łańcuszkowy, różnią się sposobem pomiaru i montażem. Kasetkę przykleja się do ramy okna jak i również można je zawiesić na haczyki bezinwazyjne. Co więcej prowadnice do tego systemu od innych różnią się kształtem.