Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

 Przygotowując naszą ofertę rolet wewnętrznych okiennych, uwzględniliśmy wszystkie aspekty ważne dla współczesnego klienta.

Rolety wewnętrzne do okien  producent.

Rolety Pruszków.

tel. 530-076-440

W naszej ofercie posiadamy:

•Mini Besta  – najbardziej znany system bezinwazyjny bez kasetki . Wyposażony jest w żyłkę, która po opuszczeniu rolety jest niewidoczna. Mocowanie tego systemu jest bardzo proste, ponieważ posiada haczyki które zakłada się na ramę okienną bez konieczności nawiercania . Dostępne kolory tego systemu to biały i brąz.

•Mini Vegas– Jest to roleta bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym za materiałem. Dodatkowo system posiada hamulec, który umożliwia zatrzymanie tkaniny w każdej wysokości. Co więcej dzięki lekkiej konstrukcji prezentuje się bardzo ładnie w każdym typie okna . Ponadto roletę montujemy bezinwazyjnie na skrzydle okiennym.

•Wolno wiszące RM 25, RM 32, RM 32 kaseta, RM 45

Roleta wolno wisząca typu RM 25, RM 32, RM 32 kaseta i RM 45
System rolet typu RM to praktyczny sposób na zasłonięcie okien oraz ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza. Co więcej idealnie sprawdzają się jako ekran do rzutnika. Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach materiałowych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu.RM 25 – rurka o grubości 2,5 cm, RM 32 – rurka o grubości 3,2 cm
RM 45 – rurka u grubości 4,5 cm w zależności od rozmiaru rolety – zalecamy rozmowę ze sprzedawcą.

•Fantazja PCV lub Aluminium– Idealnie pasuje do każdego rodzaju i koloru okna. Dodatkowo przysłania maksymalną ilość światła, dzięki prowadnicom przyklejanym na ramę okna. Kasetka typu fantazja wyróżnia się małym rozmiarem jak i również nowoczesnym kształtem. Dostępne kolory osprzętu: biały, brąz, złoty dąb, orzech, antracyt, anoda, mahoń, wiśnia, orzech, jasny dąb, winchester, dąb bagienny.

•UNI Besta PCV lud Aluminium – Najbardziej rozpoznawany system w roletach kasetowych. Są one montowane są na wkręty do listwy przy szybowej. Zestaw w komplecie posiada prowadnice przyklejane do listwy przy szybowej jak i również w maksymalnym możliwym stopniu eliminuje przenikanie światła. Co więcej zapewnia swobodne poruszanie się materiału nawet przy uchylonym oknie. Dostępne kolory tego systemu :
PCV: biały brąz
Aluminium: biały, brąz, anoda, dąb, złoty dąb, jasny dąb, orzech, wiśnia, mahoń.

•UNI Besta Przestrzenna– Rolety te są modyfikacją systemu rolet UNI BESTA. Oba te modele mają tą samą kasetkę jak i również ten sam system łańcuszkowy. Dlatego różnią się sposobem pomiaru i montażem. Kasetkę przykleja się do ramy okna lub można zawiesić na haczyki bezinwazyjne. Jednak prowadnice do tego systemu od innych różnią się kształtem.

•Rolety dachowe Premium– Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych. Dodatkowo posiada niezawodny samohamujący mechanizm, który pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości. Ten system ogranicza przenikania światła do minimum. Dostępne kolory: Srebrny (anoda) , Beżowy (RAL 1011), Biały (RAL 9003)

 

•Rolety dzień/noc– Materiał, który pozwala na operowanie ilością świtała przenikającego do pomieszczeń bez konieczności podnoszenia rolety. Ponadto dzięki bogatej kolekcji tkanin oraz wielobarwnej kolorystyce materiałów pozwala nam dobrać roletę do wystroju wnętrza.

•Żaluzje pionowe ( Verticale ) – Ten nowoczesny system osłony okiennej, stosowany jest najczęściej w budynkach użyteczności publicznej: bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach, szkołach, szpitalach oraz bez wątpienia w domach rodzinnych.
Ponadto za pomocą sznurka możesz ściągnąć pasy twojego Verticala na jedną lub dwie strony. Dodatkowo do sterowania służą proste i niezawodne mechanizmy koralikowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, zapewnią długie lata użytkowania.

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku!