Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe 

Wykonujemy je w dwóch szerokościach listewek 16 i 25 mm. Posiadamy w ofercie kilkanaście kolorów w tym drewnopodobne. Żaluzje aluminiowe Ursus – doskonale odbijają promieniowanie słoneczne nie dopuszczając do nagrzewania pomieszczeń. Precyzyjnie ustawiane lamele powodują, że możemy swobodnie dopasować ilość wpadającego światła w zależności od naszych potrzeb. Żaluzje aluminiowe prowadzone są wzdłuż okna (szyby). Za pomocą niewidocznej bardzo cienkiej żyłki mocowanej do dolnej części szyby czyli listewki przy szybowej.

PROMOCJA DO KOŃCA MARCA – MONTAŻ ZA DARMO, TYLKO U NAS.
SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ. 

zaluzje aluminiowe kadmok pruszkow

Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza żaluzja nigdy nie będzie falowała przy uchylonym oknie czy też w czasie przeciągu. Klasyczne rozwiązanie , które powraca, bardzo trwałe, można prać. Taśmy mogą być jednolite lub tzw. perforowane (z drobnymi otworami). Malowanie może być jednolite lub mieć strukturę drewnopodobną. Żaluzje aluminiowe posiadają pewną zaletę w stosunku do żaluzji drewnianych. Mianowicie po podciągnięciu ich do góry zajmują znacznie mniejszą powierzchnię niż żaluzje drewniane. Są też znacznie lżejsze od żaluzji drewnianych, w związku z czym lepiej nadają się do zakrywania większych powierzchni. Żaluzje aluminiowe wykonywane są z komponentów. Nie powodują rozprzestrzeniania się ognia.

żaluzje aluminiowe pruszków

Masz pytania lub potrzebujesz fachowej porady?
Skontaktuj się z nami telefonicznie, tel: 530 076 440 lub drogą mailową: kontakt.kadmok@interia.pl

Montuje się je również do ściany lub sufitu za pomocą specjalnego uchwytu kątowego. Posiadają mechanizm dźwigienkowy, który sprawia, że demontaż żaluzji jest niezwykle łatwy. Nie wymaga użycia specjalnych narzędzi. Wystarczy otworzyć dźwigienkę (należy ją podważyć np. śrubokrętem) i rynnę można wypiąć z uchwytu. Żaluzje 25mm mogą być też montowane bezpośrednio do skrzydła okiennego. Występują dwa sposoby montażu. Inwazyjny, w którym żaluzje mocuje się bezpośrednio przy szybie z użyciem uchwytów dźwigienkowych. Bezinwazyjny, w którym żaluzje wiesza się na ramie okiennej za pomocą specjalnych zaczepów. W przypadku montażu bezinwazyjnego przeciwskazaniem są urządzenia wentylacyjne. Często montowane w górnej części okien z PCV. Niezależnie od sposobu montażu żaluzji na skrzydle okiennym zaleca się zastosowanie prowadzenia bocznego w postaci linek. Dzięki którym żaluzja przylega do okna niezależnie od jego położenia (np. po uchyleniu okna).

ZAMÓW TERAZ I ZADZWOŃ: 530-076-440

żaluzje harmonijkowe ursus tanio
Żaluzje aluminiowe to tradycyjny znany od lat sposób na estetyczne zasłonięcie okna w niskiej cenie. Bardzo bogata kolorystyka daje możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni np. całej wnęki okiennej. Nadają się do stosowania także, jako osłony otworów i witryn sklepowych. Służą do częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, a także chronią je przed przegrzaniem, pozwalają na większy komfort pracy przy komputerze czy oglądania telewizji w słoneczne dni.
Nasze żaluzje aluminiowe montujemy w Warszawie, Pruszkowie, Piastowie, Ursusie i okolicach w korzystnej cenie.

Żaluzje drewniane – sprawdź!