Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

To ekskluzywne rozwiązanie dla podkreślenia wyjątkowego wnętrza. Mają zdecydowanie elegancki i tradycyjny wyraz. Drewniane lamele z których wykonane są żaluzje są twarde i łatwe w utrzymaniu w czystości.
Największą popularnością cieszą się te wykonane na podobieństwo drewna ( z pcv) oraz drewniane.

 

Masz pytania lub chcesz zamówić usługę?
Skontaktuj się z nami telefonicznie 530 076 440 lub drogą mailową: kadmok.kontakt@interia.pl

Żaluzje wykonane z drewna to doskonały sposób na odmianę wizerunku naszych okien, a co za tym idzie – także dekorację wnętrz. Naturalne drewno to nie tylko mocny trend, ale również materiał odwołujący się do tradycyjnego rzemiosła i wytwarzania przedmiotów, które charakteryzuje trwałość, prostota i unikalna estetyka.
Są niezwykle uniwersalne, potrafią skutecznie przełamać chłód aranżacji i dodać jej domowego charakteru.
Podpowiadamy, dlaczego warto zainwestować w żaluzje wykonane z drewna.
Nasze żaluzje drewniane montujemy w Warszawie, Pruszkowie, Piastowie, Ursusie i okolicach w korzystnej cenie.

Doskonale chronią przed światłem powodując niemal 100 % zaciemnienie wnętrza.
Posiadamy kilka gatunków drewna.
Lamele wykonujemy w dwóch szerokościach
25 mm i 50 mm.

Żaluzje drewniane Pruszków bezkonkurencyjna oferta na rynku.
ZAMÓW TERAZ I ZADZWOŃ TEL: 530-076-440

żaluzje drewniane materiały, kolory producent

Sprawdź – dlaczego warto kupić żaluzje drewniane.


W największej części składa się z naturalnego surowca jakim jest drewno egzotyczne. Jest to specjalny rodzaj drewna o podwyższonej odporności na wilgoć, działanie promieni słonecznych i wyginanie. Dzięki zastosowaniu komponentów wysokiej jakości z pewnością będziesz jej używał przez długie lata.

Żaluzje drewniane na tle innych osłon wyróżniają się materiałem, z których się je produkuje.
Drewno, jako materiał naturalny, posiada rzadką umiejętność nadawania wnętrzom wyjątkowego stylu. Ponadto potrafi tworzyć unikalny i ciepły klimat. Drewno nawiązuje do klasyki, przy czym jest to klasyka w naprawdę dobrym stylu.

Materiał drewniany jest bardzo uniwersalny i ładnie komponuje się z wnętrzami, w których występują różne akcenty kolorystyczne: białe, beżowe, szare, ale także bardziej intensywne np. zieleń, odcienie niebieskiego, grafit czy czerń.  Estetyka dotyczy także jakości wykonania ( gwarantujemy najwyższą jakość!). W tego rodzaju osłonach z materiałów drewnianych wykonane są i lamele (poziome listwy żaluzji) oraz osprzęt tj. maskownica rynny górnej i mechanizm sterujący. Sposób sterowania jest identyczny jak w żaluzjach klasycznych; posługujemy się natomiast nie koralikowym sznurkiem, ale drewnianą gałką. Zaletą żaluzji drewnianych jest też to, że bardzo dekoracyjnie wyglądają z zewnątrz, zdobiąc w ten sposób wygląd fasady domu.