Plisy

Plisy okienne Warszawa, Pruszków, Piastów, Ursus.

Zadzwoń i zamów plisy okienne
wycena oraz informacje
tel: 530-076-440
kontakt.kadmok@interia.pl

Dlaczego warto kupić u nas: czytaj więcej.

 

Żaluzje plisowane potocznie nazywane plisami. Są bardzo praktycznym jak i również funkcjonalnym rodzajem nowoczesnych zasłon okiennych. Płatność dotyczy tylko plisy, ponieważ montaż jest u nas darmowy. Jakość wykonania całej usługi potwierdzają nasi klienci, wystawiając nam komentarze. Dbamy o naszych klientów nie tylko podczas procesu sprzedaży. czytaj więcej

Plisy duo/dzień-noc

 

Sprawdź – opinie naszych klientów.

plisa harmonijkowa Warszawa Ursus

Masz pytania lub chcesz zamówić usługę?
Skontaktuj się z nami tel: 530 076 440 lub drogą mailową: kontakt.kadmok@interia.pl

Posiadamy w ofercie różne rodzaje materiałów zaczynając od transparentnych poprzez półprzezroczyste do całkowicie zaciemniających. Od zewnętrznej strony mogą posiadać warstwę aluminium, która skutecznie chroni przed utratą ciepła oraz dodatkowo przed nasłonecznieniem, gwarantując niemal 100 % zaciemnienia. Nasze plisy montujemy w Warszawie, Pruszkowie, Piastowie, Ursusie i okolicach w korzystnej cenie .

Na poniższych zdjęciach znajdują się plisy o strukturze „plastra miodu” ( zdjęcie 2 ) jak i również klasyczne rozwiązanie z jedną warstwą materiału ( zdjęcie 3 ). Różnica polega na ilości zastosowanego materiału w produkcie. Plisy na wymiar o strukturze plastra miodu posiadają dwie warstwy materiału, dlatego przy takim rozwiązaniu sznurki prowadzące plisy są niewidoczne. Co więcej jeżeli nie chcemy zakrywać sznurków z powodzeniem można zastosować jednowarstwowy materiał. Przede wszystkim bogactwo wzorów i kolorów spełni oczekiwania każdego.

Plisy harmonijkowe na wymiar – Ursus, Pruszków, Piastów, Warszawa.
 ZADZWOŃ I ZAMÓW JUŻ DZISIAJ: 530-076-440

Nasze żaluzje plisowane doskonale sprawdzą się jeżeli zależy nam na precyzyjnym utrzymaniu osłony na dowolnej wysokości okna, dlatego co najważniejsze to największy atut tego rozwiązania. Możemy je przesuwać od góry, dołu lub zatrzymać całkowicie zwinięte np. na środku szyby. Proponujemy trzy rodzaje rynienek prowadzących , na których umieszczony jest materiał. Profil niski, wysoki, komfort, dzięki temu plisy idealnie będą dopasowane do każdego okna.

Posiadamy w ofercie wiele rodzajów kolorów rynienek, zachęcamy do kontaktu oraz zakupów. Przede wszystkim korzystne ceny to nasz atut. Stale sprawdzamy ceny u innych dostawców i prawdopodobnie podobne produkty można znaleźć w podobnej cenie, dlatego my firma Kadmok zawsze dajemy zupełnie za DARMO montaż naszych produktów. Podsumowując: prawdopodobnie dlatego jesteśmy firmą z najkorzystniejszą ofertą cenową w Warszawie i okolicach.

Przykładowe materiały: