Rolety dzień-noc


Rolety dzień-noc Warszawa

Znane także jako rolety duo lub rolety zebra dostępne w firmie Kadmok to najnowsze rozwiązanie i najchętniej wybierane rolety materiałowe. Bardzo nowoczesne rolety, dlatego w jednym materiale zastępują firanki i zasłony.

Materiał, który pozwala na operowanie ilością światła przenikającego do pomieszczeń bez konieczności podnoszenia rolety. Co więcej dzięki bogatej kolekcji tkanin oraz wielobarwnej kolorystyce materiałów pozwala nam dobrać roletę dzień-noc do wystroju wnętrza.
Nasze rolety dzień-noc montujemy w Warszawie, Pruszkowie, Piastowie, Ursusie i okolicach w korzystnej cenie.

 

 

Dlaczego warto kupować rolety u nas?
•Wykonujemy rolety na indywidualny wymiar do każdego okna
•Gwarancja pełnej kontroli i niezawodności rolet
•Stosujemy oryginalne podzespoły i udzielamy gwarancji
•Nasze rolety działają już od ponad 20 lat

Producent rolet dzień noc Warszawa.
Gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.

w promocji montaż GRATIS
Wycena oraz informacje:
530-076-440
kontakt.kadmok@interia.pl

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ
i ciesz się nowym wyglądem swoich okien!

 


ROLETY DZIEŃ-NOC FANTAZJA ALU PCV

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANY!
Bardzo esroleta dzień-noc pruszkówtetyczne mocowanie do listewki przyszybowej okna.
Możliwość wykonania naprawdę dużych rozmiarów nawet ponad 2 m. Kaseta Aluminiowa lub z PCV. Prowadnice boczne wykonane z Pcv /Aluminium, przyklejane do listwy. Kilka kolorów do wyboru w tym drewnopodobne. 
Idealnie pasuje do każdego rodzaju a także koloru okna. Przysłania maksymalną ilość światła dzięki prowadnicom przyklejanym na ramę okna.


ROLETY DZIEŃ-NOC UNI BESTA ALU

Montaż kasety do listewki przy szybowej okna. Elegancki, masywny wzór kasety wykonanej z Aluminium, prowadnice przyklejane wykonane z Aluminium. Bardzo praktyczne zwłaszcza do większych rolet.

rolety dzien noc kadmok pruszków

 

Najbardziej rozpoznawany system w roletach kasetowych. Są one montowane na wkręty do listwy przy szybowej. Zestaw w komplecie posiada prowadnice przyklejane do listwy przy szybowej oraz bez wątpienia w maksymalnym możliwym stopniu eliminuje przenikanie światła i zapewnia swobodne poruszanie się materiału nawet przy uchylonym oknie.

 

ROLETY DZIEŃ-NOC UNI BESTA PRZESTRZENNA ALU / PCV

Roleta dzień-noc Warszawa Ursus

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNY!

Najlepszy system nie przesłaniający światła szyby. Kaseta wykonana z Aluminium przyklejana powyżej górnej części szyby. Montaż bezinwazyjny , kaseta odczepiana (odklejana), także prowadnice, które wykonane są w kształcie litery C (przestrzenne) z Aluminium.

Rolety te są modyfikacją systemu rolet UNI BESTA, przede wszystkim oba te modele mają tą samą kasetkę i ten sam system łańcuszkowy, różnią się sposobem pomiaru i montażem. Kasetkę przykleja się do ramy okna jak i również można je zawiesić na haczyki bezinwazyjne. Co więcej prowadnice do tego systemu od innych różnią się kształtem.