Żaluzje aluminiowe Warszawa Śródmieście

Żaluzje aluminiowe Warszawa Śródmieście
Za dużo wpadających promieni słonecznych lub brak prywatności? Żaluzje aluminiowe to tradycyjny znany od lat sposób na estetyczne zasłonięcie okna w niskiej cenie. Bardzo bogata kolorystyka daje możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni np. całej wnęki okiennej. Nadają się do stosowania także, jako osłony otworów i witryn sklepowych. Służą do częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, a także chronią je przed przegrzaniem, pozwalają na większy komfort pracy przy komputerze czy oglądania telewizji w słoneczne dni.

Producent rolet Warszawa Ochota.
Gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.
w promocji montaż GRATIS.
Wycena oraz informacje:
530-076-440
kontakt.kadmok@interia.pl

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ
i ciesz się nowym wyglądem swoich okien!

Montuje się je również do ściany lub sufitu za pomocą specjalnego uchwytu kątowego. Posiadają mechanizm dźwigienkowy, który sprawia, że demontaż żaluzji jest niezwykle łatwy.

U nas dokonasz zakupu rolet, plis oraz żaluzji:
– Rolety dzień-noc
– Rolety materiałowe w kasecie
– Rolety rzymskie
– Rolety wolnowiszące
– Rolety dachowe
– Żaluzje aluminiowe i drewniane
– Plisy okienne

Działamy na terenie całej Warszawy ( m.in. Ursus, Włochy, Bemowo, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany) i okolic ( Piastów, Pruszków, Reguły, Komorów, Nadarzyn, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno) oraz inne miejscowości.