Serwis Okien Warszawa Bielany

Serwis Okien Warszawa Bielany

Najlepszy i najszybszy serwis okien w dzielnicy Warszawa Bielany i okolice. Działamy zgodnie z zasadą – lepiej zapobiegać niż naprawiać lub wymieniać. Dlatego też zachęcamy do korzystania z naszych usług w zakresie regulacji okien.
W ramach profesjonalnego świadczenia usług oferujemy:
– Wymianę uszczelek
– Konserwację okuć
– Regulację okien
– Naprawę okien oraz doradztwo techniczne

serwis okien warszawa

Gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.
Wycena oraz informacje:
530-076-440
kontakt.kadmok@interia.pl

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ
i ciesz się większym komfortem w swoim mieszkaniu!

Przez wielu bagatelizowana wymiana uszczelek daje ogromne oszczędności na ogrzewaniu, nie wspominając już o blokowaniu przedostawania się skażonego powietrza do naszych pomieszczeń. Brak regulacji okuć powoduje ich nieodwracalne uszkodzenia. Dochodzi zatem do konieczności wymiany całych okuć, a to wiąże się ze zdecydowanie wyższymi kosztami niż w przypadku regulacji. Warto więc zadbać o swoje okna w odpowiednim czasie. Na pewno odwdzięczą się długą pracą. Serwis okien Warszawa i okolice, Kadmok.

U nas dokonasz zakupu rolet, plis oraz żaluzji:
– Rolety dzień-noc
– Rolety materiałowe w kasecie
– Rolety rzymskie
– Rolety wolnowiszące
– Rolety dachowe
– Żaluzje aluminiowe i drewniane
– Plisy okienne

Działamy na terenie całej Warszawy ( m.in. Ursus, Włochy, Bemowo, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Wola, Żoliborz, Ursynów, Bielany) i okolic ( Piastów, Pruszków, Reguły, Komorów, Nadarzyn, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno) oraz inne miejscowości.