Rolety kolorowe

Rolety kolorowe

Rolety kolorowe wolno wiszące, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości założenia rolet w kasecie i wtedy gdy nasza koncepcja zasłonięcia okna na to pozwala. Możliwość wykonania naprawdę dużych rozmiarów rolet wolno wiszących nawet powyżej 2,5 metra szerokości i ponad 3 metrów długości. Stosując takie rolety można przesłonić nawet największe powierzchnie nie koniecznie okienne.

                                                         

Rolety kolorowe wewnętrzne, która znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości założenia rolet w kasecie i wtedy gdy nasza koncepcja zasłonięcia okna na to pozwala.

 

Możliwość wykonania naprawdę dużych rozmiarów rolet wolno wiszących nawet powyżej 2,5 metra szerokości i ponad 3 metrów długości. Stosując takie rolety można przesłonić nawet największe powierzchnie nie koniecznie okienne. Stworzone dla dużych okien.
Rolety kolorowe wolno wiszące Ursus to jeden z najprostszych systemów osłon okiennych.
Ponadto największą ich zaletą jest swobodny montaż do sufitu, ściany, wnęki lub ramy okna, który wykonać można samodzielnie bez pomocy specjalisty.
Rewelacyjnie łączą w sobie świetną cenę wraz z dużą funkcjonalnością i trwałością.

Szeroka gama materiałów pozwala na swobodny dobór rolet do w zasadzie każdego pomieszczenia. Znajduje nawet zastosowanie na zewnątrz na przykład na zadaszonych tarasach.
Nasze rolety kolorowe wolno wiszące montujemy w Warszawie, Pruszkowie, Piastowie, Ursusie i okolicach w korzystnej cenie .

 

Masz pytania lub chcesz zamówić usługę?
Skontaktuj się z nami telefonicznie  530 076 440  lub drogą mailową: kontakt.kadmok@interia.pl

 

Szeroka gama materiałów pozwala na swobodny dobór rolet do w zasadzie każdego pomieszczenia. Znajduje nawet zastosowanie na zewnątrz na przykład na zadaszonych tarasach.

Zapraszamy do kontaktu – dołącz do naszych zadowolonych klientów już dziś!

Materiały mogą być o zaskakujących wzorach lub całkowicie jednokolorowe, można je łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką. W naszej ofercie posiadamy kilkaset wzorów materiałów, każdy z łatwością dopasuje idealny kolor dla siebie. Tkanina rolety może być transparentna, półprzezroczysta lub całkowicie zaciemniająca.

ZAMÓW TERAZ I ZADZWOŃ:  530-076-440

Rolety wolnowiszące kadmok producent, Warszawa.
Rolety wewnętrzne kolorowe wolno wiszące Warszawa to bardzo chętnie wybierany rodzaj rolet.
Tkanina opuszczonej rolety zakrywa swobodnie okno lub wnękę okna.
Rolety klasyczne można zamontować do ściany lub sufitu, zakrywając całą powierzchnię wnęki okiennej.

Wykonamy dla Ciebie rolety wolno wiszące docięte precyzyjnie na wymiar wszystkich Twoich okien.
Dopasujesz je do okien w standardowych wymiarach jak i również nietypowych.

 

Zapraszamy również na nasz fanpage na facebooku!