Moskitiery Pruszków

Moskitiery ramkowe

Moskitiery Pruszków

Wykonane w systemie ramkowym, kołnierzowym to najbardziej popularny sposób na ochronę przed owadami. Moskitiera mocowana jest do ramy okna, dlatego nie przeszkadza podczas otwierania i zamykania.

moskitiery kadmok pruszków
Oferujemy moskitiery z siatką anty insektową ( bardzo drobne oczka), która skutecznie ochroni wnętrza przed komarami, muszkami, muchami itd.
Moskitiery wykonane są z aluminiowej ramki ( kilka kolorów), jak i również siatki wykonanej z włókna szklanego odpornego na działanie czynników zewnętrznych ( szara i czarna). Mocowane są za pomocą zaczepów o odpowiedniej grubości. Dopasowują się do konkretnego okna, dzięki którym można je samodzielnie zdejmować lub zakładać na oknach. Moskitiery Pruszków w najniższej cenie.

Masz pytania lub chcesz zamówić usługę?
Skontaktuj się z nami telefonicznie 530 076 440 lub drogą mailową: profilokna@interia.pl


Moskitiery drzwiowe

Drugim rodzajem oferowanych przez naszą firmę moskitier są moskitiery drzwiowe. Wykonane z bardzo grubego profilu aluminiowego oraz zaczepów przykręconych do ramy okiennej, posiadają także klamkę oraz samozamykacz. Dodatkowo mogą na życzenie klienta posiadać poprzeczkę dzielącą moskitierę np. na wysokości bioder. Dostępne kolory : biały, brązowy, antracyt, silver oraz drewnopodobne.

moskitiera drzwiowa pruszków kadmok

KUP TERAZ! NIE ZWLEKAJ I ZADZWOŃ: 530-076-440

Dzięki uniwersalnym elementom montażowym oraz lekkiej aluminiowej konstrukcji naszą moskitierę zamontujesz jak i również zdemontujesz w łatwy i szybki sposób. Wysoka jakość elementów sprawia, że moskitiera innymi słowy siatka na okno jest odporna na warunki atmosferyczne. Dodatkowo dzięki naszym moskitierom na okno mamy zapewnioną swobodną cyrkulacje powietrza przez co możemy spędzać upalne dni przy otwartych oknach, bez obawy przedostania się insektów do mieszkania. W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Siatka na okno moskitiera zatrzyma większość z nich, oszczędzając Państwu dodatkowego sprzątania w pomieszczeniach.

Zapraszamy również na nasz fanpage na facebooku!